Scroll Top

Hewlett Packard ENTERPRISE

Hewlett Packard EnterprIse

Neden gelecek satış fırsatlarını yakalama zamanı?

Tüketime dayalı satış, Kanal Ortakları için tahmini 16 milyar dolarlık tüketim fırsatı sunuyor ve bu nedenle İş Ortaklarımızın bu fırsatı anlayabilmelerine yardımcı olacak bu rehberi hazırladık. Uçtan buluta teknolojisine odaklanarak HPE GreenLake’in basitliğini ve özelliklerini keşfedin. Bu platform, müşterilerin tüm uç, bilgi işlem ve bulut ortamlarında operasyonel görevleri sadeleştirmelerine yardımcı olarak önemli olana zaman ayırabilmelerine olanak sağlayacak.

Çünkü uzun süreli işinizi büyütmenize yardımcı olacağız

Çığır açıcı

HPE GreenLake ve Ingram Micro sayesinde Her Şey Hizmet Olarak işlerinden payınızı alın.
Bulutun kaynaklara anında erişim imkanı ve “her şey hizmet olarak” modeline geçişin yeniliği hızlandırdığı kanıtlandı.

HPE GreenLake ile herkes kazanıyor.

Müşteriler İçin Avantajlar

• Her Şeyi Hizmet Olarak Sunma modeli, işletme ihtiyaçlarına uyum sağlamak için gereken esnekliği sunar
• Kullanım başına ödeme modeli, maliyetlerin sadece tüketime dayalı olacağı anlamına gelir
• Tek bir tıkla kullanıma uyacak kapasite ekleme
• Hiçbir ek ücret ödemeden her şey sizin için Pointnext destek hizmetleri aracılığıyla yönetilir
• Daha düşük sermaye harcaması ve daha az BT tedariği

İş ortakları İçin Avantajlar

• Ek ön ödeme marjlarını da içeren aylık sürekli gelir kaynağı
• Müşterilerle düzenli bir etkileşim içinde olmak, tüketime dayalı ek ticareti tespit etmenize, ayrıca uzun süreli sadakati ve müşteri “yapışkanlığını” beslemenize yardımcı olur.
• HPE GreenLake geliri, Ortak statüsünü korumanız için gereken toplamı etkiler
• Ortaklar, HPE GreenLake satışlarından ön indirimler kazanır
• Ek HPE Ortak Hizmetlerinden yararlanın

HPE GreenLake’i keşfedin
Müşteri deneyimini iyileştirerek kârlılığınızı artırın. HPE GreenLake ile herkes kazanıyor.

Müşterilerin işletme taleplerini karşılamak için doğru bir teknoloji karışımı elde etmesi önemlidir. Tüketime dayalı BT, müşterilerin Her Şeyi Hizmet Olarak (XaaS) tüketmelerine izin vermenin anahtarıdır. HPE GreenLake, müşterilerin tükettikleri kadarını ödemeleri için kullanımı ölçerek esneklik, daha fazla kontrol ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunar. Ayrıca İş Ortaklarının becerilerindeki veya kaynaklarından eksikleri gidermek için ihtiyaçları olan hizmetleri içerecek şekilde değiştirilebilir.

Tüketime dayalı BT oluşturma kitiniz

Müşteri verilerinin potansiyelini ortaya çıkarmak için ikna edici nedenler

Kullanım başına ödeme modeli Müşteriler kullandıkları kadar ödüyor, aşırı tahsisten kaçınmak için kapasiteyi önceden planlıyor ve TCO tasarrufu ediyor.

Bütçeleri basitleştirin

Bütçelerle ilgili karar alma sürecini iyileştirmek için mali öngörülebilirlik ve bilgi edinin, nakit akışı ve sermaye dağılımı stratejilerini karşılayın.

BT operasyonlarını geliştirin
Birkaç dakika içinde kaynakları dağıtarak küresel projelerde dağıtım sürelerini azaltın.

Müşteri deneyimini iyileştirin
Kapasite bilgileri, müşterilerin operasyonları aksatmadan kapasiteyi artırmasına ve düşürmesine izin verir.

Uçtan buluta teknolojisi pazarı değiştiriyor
Uç, Sunucu Barındırma, Veri Merkezleri ve Çoklu Bulut ortamlarında fırsatlarınızı büyütün.

HPE SimpliVity

Edge, VDI ve genel sanallaştırma iş yükleriniz için optimize edilmiş akıllı, son derece verimli bir HCI çözümüyle geleceğe adım atın.

HCI’nızın ne olabileceğini yeniden hayal ettik

Yazılım tanımlı olmanın ötesinde yapay zeka odaklı hale gelen ve kendi kendini yöneten, kendi kendini optimize eden ve kendi kendini onaran bir altyapı sunan hiper bütünleşik bir mimari hayal edin. HPE InfoSight’ın makine öğrenimi tahmine dayalı analitiğini hiper bütünleşik platformumuza ekleyerek akıllı HCI çağını başlattık.

Kurumsal üstünlüğünüze güç katın

Edge(uç) ve ROBO kullanım durumları için mükemmel olan esnek, kompakt bir mimariden yararlanın. Basit, merkezi yönetim, yapay zeka odaklı zeka ve yerleşik veri koruma ve olağanüstü durum kurtarma, uç dağıtımınızın hiçbir şeyi kaçırmamasını sağlar. Şimdi HPE SimpliVity, hem merkezi bir HPE StoreOnce uzun vadeli yedekleme cihazı hem de HPE Cloud Bank Storage aracılığıyla sorunsuz bulut yedekleme ile sektör lideri hızlı yedekleme ve kurtarma yeteneklerini – çok tesisli uç varlığınızın tamamında – geliştiriyor.

Nerede olurlarsa olsunlar iş gücünüzün etkinleştirilmesini sağlayın

Dağıtılması, yönetilmesi ve ölçeklendirilmesi kolay, güvenilir, yüksek performanslı ve son derece güvenli bir VDI çözümüyle uzaktaki çalışanları güçlendirmeye yönelik zorluklarınızı çözün. Akıllı operasyonlardan, hiper verimlilikten ve kapsamlı veri korumasından yararlanarak ultra küçük bir ayak iziyle uzak masaüstü başına maliyetleri %50 azaltın.

Kapsayıcı(konteyner)larla uygulama modernizasyonunu destekleyin

Çevik, bulut tabanlı, kapsayıcıya alınmış uygulamaları benimsemenizi hızlandırın. HPE SimpliVity ile VM’lere ve konteynerlere güç sağlamak için ayrı sistemlere gerek yoktur: Kubernetes için Konteyner Depolama Arayüzü (CSI) Sürücüsü, ek altyapı olmadan her şeyi tek bir platformda kolayca çalıştırmanızı sağlar.

YENİLİKLER

Sıradan bir HCI değil

HPE SimpliVity, altyapı için en gelişmiş yapay zeka olan HPE InfoSight tarafından desteklenen bir basitlikle edge(uç), ROBO, VDI ve genel sanallaştırma kullanım durumları için idealdir. Sanal makine (VM) merkezli yönetim ve mobilite, yerleşik yedekleme ve DR ve oyunun kurallarını değiştiren veri verimliliği, veri merkezinden uca kadar optimize edilmiş bir hiper bütünleşik mimaride bir araya gelir.

En verimli, hepsi bir arada HCI’yı edinin

Talep üzerine HPE SimpliVity’yi kullanın

Akıllı ve basit yönetimi etkinleştirin

Garantili %90 kapasite tasarrufunun keyfini çıkarın

Her zaman çevrimiçi ve kurtarılabilir kalın

Edge ve ROBO iş yükleri için tasarruf sağlayın

En verimli, hepsi bir arada HCI’yı edinin

HPE SimpliVity’nin rakipsiz verimliliğinden yararlanın – yalnızca iki düğümde HA ve kurumsal düzeyde veri hizmetleri ve yerleşik güvenlik.

KAPASİTELER

Sanallaştırılmış altyapınızı güçlendirin ve koruyun

Verimlilik, esneklik, yoğunluk ve basitlik ile (edge) uçtan veri merkezine kadar geniş ölçekte gerçek hiper yakınsama sunarak sanal makine (VM) deneyimini basitleştirin.

Verimlilik

Dayanıklılık

Yoğunluk

Basitlik

Verimlilik

Operasyonel verimlilik, kapasite gereksinimlerini azaltır ve uygulama hızını ve performansını artırır. Her zaman açık, satır içi veri tekilleştirme ve sıkıştırmanın yalnızca bir kez gerçekleşmesi gerekir; bu da birincil depolama ve yedeklemede %90 kapasite tasarrufu sağlar; garantilidir!

    Fiyat Teklifi Alın

    This site is registered on wpml.org as a development site.