Scroll Top

Hakkımızda

viznet siber güvenlik çözümleri

Viznet; kablolu – kablosuz ağların kurulması, güvenli hale getirilmesi ve izlenmesi başta olmak üzere son kullanıcıdan bulut çözümlerine kadar olan tüm katmanlarda güvenlik çözümleri sağlamak üzere 2011 tarihinde Beşir Kayar tarafından kurulmuştur.

Viznet, konusunda uzman ekibi ile son kullanıcının ağ erişiminden bulut erişimine kadar her türlü ortamdaki verinin güvenli ve sürekli şekilde korunmasını ve çalışmasını sağlayan entegre çözümler sunar.

Odak noktası altyapı kurulumları ve güvenliği konusunda çözümler üretmek olan Viznet, üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamak için Dünya’da alanının öncü ve lider markalarından olan Fortinet, Aruba ve McAfee ile ve bu markaların Türkiye distribütörleri ile iş ortaklığı yapmaktadır.

Viznet Bilişim, İSO’nun her yıl yayınladığı İSO 500 | Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer alan 20 firma için çözüm üretmektedir. Telekomünikasyon, teknoloji, finans, üretim, sanayi, turizm, savunma ve kamu başta olmak üzere farklı alanlardaki sektörler arası deneyimi ile Viznet, farklı disiplinlere sahip donanım ve yazılım platformları üzerinde uygulama gerçekleştirebilme manevrasına sahiptir.

İlkelerimiz

Viznet, şeffaflık ve etik değerlere bağlılık prensibiyle başta ekip arkadaşları, müşterileri ve iş ortakları ile olan ilişkisini belirli dinamikler üzerine inşa etmiştir:

Bireysel ve bireylere bağlı örgütsel gelişim, sürekli öğrenen, bilgi birikimini geliştiren ve bu sayede büyüyen bir organizasyon yapılanması, “Karşılıklı kazanma” ilkesi ve iş birliklerinin getirisiyle sektöre katkı sağlama, Viznet’in tüm paydaşlarıyla olan ilişkisinin ve iletişiminin temelini oluşturmaktadır.

Var oluş amacımız

Veri kaybının sıfıra indirgendiği, kesintisiz ve güvenli çalışan altyapıların kurulması konularında entegre çözümleri sunmak; bu sayede de müşterilerimizin pazar değerine katma değer sağlamaktır.

Gelecek hedeflerimiz

Türkiye’de ve Dünya’da güvenlik, big data, yönetilebilir hizmetler ve yedekleme çözümleri çerçevesinde sistem bütünleştirici şirket olmak ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmetler sunmaktır.

This site is registered on wpml.org as a development site.