Destek Hizmetlerimiz

Destek
Viz-Support

Kurumların profesyonel hizmetler ve danışmanlık hizmetleri taleplerine, alanında uzman olduğumuz ürün ve teknolojiler ile yeni nesil servis anlayışının sonucu olarak proaktif destek hizmeti vermekteyiz. Destek verdiğimiz sistemlerin sürekli izlenmesi ve düzenli raporlanması ile sorunlar oluşmadan müdahaleler sağlanarak kriz durumları olabildiğince en aza indirilerek servis performansı ve müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Tüm bu hizmetlerimizin servis seviyelerini sistemlerin kritiklik durumu veya ihtiyaç duyulan müdahale sürelerine göre belirliyoruz.

Viznet olarak, sektörlerinde ve nihai kullanıcılar tarafından tanınan, bilinen 30’dan fazla şirket VizSupport ile profesyonel hizmetlerimiz kapsamında yer almaktadır.

Destek
Viz-Project

Uzman ve iddialı olduğumuz; ağ güvenliği, son kullanıcı güvenliği, SIEM, Sandbox, DLP ve sürekli zafiyet tarama çözümleri gibi alanları içeren bilişim güvenliği, anahtarlama, routing, WAN optimizasyonu ve uçtan uca tüm ağ sistemlerini içeren network, sunucu sistemleri, veri depolama sistemleri, veri yedekleme sistemleri, kesintisiz iş sürekliliği, felaketten kurtarma çözümleri ve büyük veri yönetimi (Big Data) içeren veri yönetimi ve sistem projelerinde kurumsal sınıf ve endüstri standardı marka ve ürünlerle anahtar teslim projeler yapmaktayız.

Destek
NOC Hizmetleri

Kurumların tüm network altyapısının as a service yaklaşımı ile tek bir merkezden 7/24 esasına göre izlendiği, raporlandığı ve yönetildiği hizmetimizdir. Bu hizmetimizin altyapısında global regülasyonların desteklediği çözümler ile hizmetlerimizi vermekteyiz.

Destek

Veri Merkezi

Viz-DC hizmetinde, ihtiyaca göre 2 opsiyon sunulur. Kendi lokalinde bu hizmeti kullanmak isteyen müşteriler için sunucu tedarikinin sağlanması ve Viznet’in tüm trafik yükünü üstlendiği veri merkezindeki ortak sunucu havuzunda sanal ya da fiziksel sunucu barındırma hizmeti.

This site is registered on wpml.org as a development site.